- Home
- ยป
- Products & Services
- »
- Mild Steel Nut
Mild Steel Nut
Manufacturer of a wide range of products which include mild steel nuts and bolts.
Product Price: Rs 85 / KgGet Best Price
Product Details:
| Thickness | 4 mm |
| Diameter | 3 mm |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Product Price: Rs 85 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Bolt Diameter | M6 (6 mm) |
| Finish | Hot Dip Galvanized (HDG) |
| Material | Mild Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback